سبد خرید 0
« بازگشت به لیست مقالات | پنجشنبه 8 آبان 1399 در ساعت 13 : 54 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

خریدن لاستیک‌ های جدید برای خودرو لحظات هیجان‌انگیزی است! به جز لاستیک‌ ها هیچ قطعه دیگری از یک خودرو زمین را لمس نمی‌کند و همین ارتباط بین خودرو و جاده است که لاستیک‌ ها را به بخشی بسیار مهم تبدیل می‌کنند. این لحظات هیجان‌ انگیز تنها مختص لاستیک ‌های یک خودروی اسپورت یا آفرود نیستند زیرا حتی بزرگ‌ترین تراکتور کشاورزی دنیا هم به لاستیک‌ های جدید نیاز دارد.

تراکتور

به منظور گرامیداشت تعویض هشت لاستیک بسیار بزرگ این تراکتور مشهور مراسم ویژه‌ای برگزار شده که دیدن آن خالی از لطف نیست.

تراکتور

بیگ باد ۱۶۱v-747 یک نماد فرهنگی و یکی از مشهورترین تراکتورهای دنیاست. این تراکتور سفارشی در سال ۱۹۷۷ و توسط رون هارمون برای مزرعه‌ی کتان در کالیفرنیا ساخته شده است. هدف از تولید این تراکتور شخم زدن زمین بوده که نیازمند تراکتوری بسیار قوی و سنگین می‌باشد. به همین خاطر است که پیشرانه‌ی ۱۱۰۰ اسب بخاری بیگ باد ۱۶V-747 ابزاری عالی برای چنین مأموریتی است. از آنجایی که این تراکتور تنها به تعداد یک دستگاه تولید شده و یافتن قطعات جانبی آن به ویژه لاستیک‌ هایش کار بسیار سختی است بنابراین باید زمان زیادی را به این کار اختصاص داد. به لطف کمک‌های شرکت ویلیامز برادرز که لاستیک‌ ها، فاصله دهنده‌ ها و… را تأمین کرده این تراکتور هم‌اکنون مالک هشت حلقه لاستیک گوودیر LSW1400/30r46 شده است. لاستیک ‌ها نیز بزرگ‌ترین لاستیک‌های کشاورزی دنیا هستند.

تراکتور

بیگ باد امروز نمادین فرهنگی و نمونه‌ای عالی از مهندسی برای مأموریتی بسیار ویژه است. این تراکتور ۱۱۰۰ اسب بخاری هم‌اکنون در موزه هارت لند جا خوش کرده است. از آنجایی که این تراکتور تنها به تعداد یک دستگاه تولید شده و یافتن قطعات جانبی آن به ویژه لاستیک‌هایش کار بسیار سختی است بنابراین باید زمان زیادی را به این کار اختصاص داد. به لطف کمک‌های شرکت ویلیامز برادرز که لاستیک ‌ها، فاصله دهنده‌ها و… را تأمین کرده این تراکتور هم‌اکنون مالک هشت حلقه لاستیک گوودیر LSW1400/30r46 شده است. لاستیک‌ ها نیز بزرگ‌ترین لاستیک‌ های کشاورزی دنیا هستند.

10 / 10
از 1 کاربر

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()