سبد خرید 0

لاستیک بارز 235/65R 17 گل RIDERUNNER S673

Barez Tire 215/65R 16 RIDERUNNER S673

>> >>
کد کالا : 2404
انتخاب رنگ :
انتخاب سایز :
قیمت : 1,150,000 (تومان)
توضیحات :
هدیه یوزپلنگ :
نظافت و نگهداری :
مبلغ قابل پرداخت : 1,150,000   (تومان)
معرفی به دوستان :

خرید لاستیک

بررسی تخصصی و اجمالی

لاستیک بارز 235/65R 17 گل RIDERUNNER S673

شرکت بارز با نام قبلی مجتمع صنایع لاستیک کرمان در سال ۱۳۷۲ افتتاح شده است که فعالیت رسمی این شرکت از سال ۱۳۶۲ آغاز شده بود. این شرکت با خرید تکنولوژی از کشور آلمان توانسته است تایرهای رادیال با کیفیت و متنوعی را تولید نماید. تمامی محصولات گروه صنعتی لاستیک بارز با تکنولوژی کنتیننتال آلمان طراحی می‌شوند و بعد از تست شدن روانه بازار می‌شوند. یکی دیگر از محصولات این شرکت که در سال ۱۳۹۱ راه اندازی شد، تایرهای راه سازی بود. لاستیک بارز 235/65R 17 گل RIDERUNNER S673 یکی از برندهای پرفروش این شرکت می باشد که در نمایندگی های فروش لاستیک بارز در سراسر کشور می توان یافت.

لاستیک بارز در دومین جشنواره بین‌المللی انتخاب برترین نشان های تجاری ایران جزو برندهای برتر معرفی شد. گروه صنعتی بارز شرکت های تابعه نیز دارد که شرکت دوده صنعتی سیمرغ، همچنین شرکت توزیع تایر سامان بارز، شرکت مهندسی و تحقیقات صنایع لاستیک و همچنین کارخانجات تولید تایر در کردستان از جمله توابع این شرکت می باشند. لاستیک های داخلی ویژگی های خاص خود را دارند و باید برای شناخت نقاط ضعف و قدرت آن ها مطالعه انجام شود در اینجا می خواهیم ویژگی‌ها و مشخصات لاستیک بارز 235/65R 17 گل RIDERUNNER S673 را بررسی نماییم.

لاستیک بارز

خرید لاستیک بارز 235/65R 17 گل RIDERUNNER S673

قطعاً یکی از مهم‌ترین بخش های خودرو لاستیک آن می باشد، هیچ تفاوتی ندارد که شما روی آسفالت رانندگی می‌کنید یا جاده های خاکی در هر صورت برای حفظ سلامتی سرنشینان ماشین و همچنین سلامت فنی ماشین باید تایر های خوبی بر روی خودرو نصب کرده باشید و اگر لاستیک ها احتیاج به تعویض دارند باید به فکر خرید یک جفت تایر خوب باشید. عمر لاستیک ها به عوامل زیادی وابسته است؛ عواملی مانند نوع ماشین، آب و هوا، مدل رانندگی راننده و همچنین جاده‌هایی که در آن رانندگی می شود، همگی می توانند در عمر لاستیک مؤثر باشند. با توجه به شرایطی که در کشورمان به وجود آمده است اکثر افرادی که دارای خودرو هستند پس از گذشت چند ماه ملاحظه می‌کنند که لاستیک های آن ها صاف شده است و از این موضوع تعجب می‌کنند، اما باید گفت که خرید لاستیک باید به موقع باشد و اینکه چه برندی را برای خرید انتخاب می‌کنید خیلی مهم است.

لاستیک بارز 235/65R 17 گل RIDERUNNER S673 یکی از لاستیک های تولید داخلی است که به دلیل کیفیت خوب محصول توانسته است یکی از برندهای پرفروش در کشور عزیزمان باشد. این لاستیک چهار فصل برای خودروهای مختلف تولید و توزیع می شود. به کار بردن بهترین مواد اولیه و مرغوب سبب شده است که این لاستیک در برابر گرمای ایجاد شده از سطح جاده ها و همچنین ضربه هایی که ممکن است به ناگاه به لاستیک وارد شود، مقاومت بالایی از خود نشان می دهد. همچنین این لاستیک در مسیر خشک و بارانی نیز عملکرد خوبی را از خود نشان داده است. تایرهای رادیال که با تکنولوژی های جدید به تولید می رسند عمری طولانی دارند و همچنین چسبندگی خیلی مناسبی با سطح جاده ایجاد می کنند. در هنگام خرید لاستیک بارز 235/65R 17 گل RIDERUNNER S673 باید به ویژگی های آن توجه داشته باشید. با اطمینان خاطر می توان گفت که این محصول داخلی توانسته است تمامی ویژگی های یک لاستیک خوب را دارا باشد و اکثر کسانی که از این لاستیک ها استفاده کرده‌اند راضی هستند.

مزایای لاستیک بارز 235/65R 17 گل RIDERUNNER S673

*این تایر چهار فصل به گونه‌ای طراحی شده است که دوام بیشتری نسبت به تایرهای هم رده خود دارد.
* قیمت پایین تر نسبت به تایرهای همتراز دیگر که یک مزیت خیلی خوب در این شرایط می باشد.
 * لاستیک بارز 235/65R 17 گل RIDERUNNER S673 به گونه‌ای طراحی شده است که در شرایط سخت، مسیرهای خاص و یا کاربری های خاص کشش مناسبی از خود نشان می دهد.
 *سواری نرم و بی صدا از جمله ویژگی های این لاستیک می باشد.
 *طراحی باز آج ها مزیت دیگر این تایر می باشد که سبب می شود از چسبندگی و کشش خوبی برخوردار باشد و این کشش خوب سبب می شود که فرمان گیری راحت تر و بهتر انجام شود.

محدوده قیمت لاستیک بارز 235/65R 17 گل RIDERUNNER S673

لاستیک های تولید شده توسط شرکت بارز در نمایندگی های فروش در سراسر ایران با قیمتی مناسب به فروش می رسد یکی از این لاستیک ها لاستیک بارز 235/65R 17 گل RIDERUNNER S673 می باشد که هم قیمت مناسب دارد و هم به دلیل کیفیت خوب آن از اجناس پرفروش این شرکت به حساب می آید. همان طور که می دانید سایز لاستیک، پهنا و همچنین قطر رینگ آن و از همه مهم تر تکنولوژی ساخت آن در قیمت گذاری یک محصول تأثیر خواهد داشت. اگر شما قصد خرید لاستیک بارز 235/65R 17 گل RIDERUNNER S673 را دارید می توانید به نمایندگی فروش یوز پلنگ مراجعه کنید که قیمت هر حلقه خرید این لاستیک در حدود یک میلیون تومان می باشد. لازم به ذکر است که به دلیل نوسانات اخیر در روند قیمت فروش لاستیک های داخلی شما می توانید به سایت یوز پلنگ مراجعه کنید و از قیمت دقیق آن اطلاع یابید.

ثبت نام لاستیک دولتی بارز 

نمایندگی و مرکز فروش لاستیک بارز 235/65R 17 گل RIDERUNNER S673

با توجه به اینکه شرکت بارز شرکت توابع زیادی دارد، نمایندگی ها و مراکز فروش این لاستیک در سرتاسر کشور توانسته اند فروش این محصول را به حداکثر برسانند. به این دلیل که این محصول بدون واسطه به نمایندگی ها می رسد قیمت این محصول نیز مناسب است و اکثر هموطنان از این برند استفاده می کنند. نمایندگی و مرکز فروش یوز پلنگ یکی از نمایندگان برتر فروش لاستیک در سرتاسر ایران می باشد که اگر شما مایل هستید لاستیک بارز 235/65R 17 گل RIDERUNNER S673 را تهیه نمایید، می توانید به این سایت این فروشگاه مراجعه کنید و یا به صورت حضوری در نمایندگی و مرکز فروش یوز پلنگ این محصول را خریداری نمایید. پشتیبانی ۲۴ ساعته یکی از صدها مزیت فروشگاه های اینترنتی می باشد که مرکز خروش یوز پلنگ نیز ۲۴ ساعته در خدمت هموطنان عزیز می باشد.

مشخصات لاستیک بارز 235/65R 17 گل RIDERUNNER S673

تکنولوژی تولید لاستیک یکی از ویژگی هایی است که در انتخاب لاستیک مهم می باشد. در بازار لاستیک ها در دو نوع بایاس و رادیال عرضه می‌شوند؛ لاستیک های بایاس تکنولوژی قدیمی تری دارد و از الیاف و رشته‌های نخی استفاده می شود؛ اما لاستیک های رادیال رشته‌های سیمی دارند و از تکنولوژی نوین در تولید آن ها استفاده می شود. لاستیک بارز 235/65R 17 گل RIDERUNNER S673 از تکنولوژی رادیال بهره گرفته است و این تکنولوژی سبب شده است که سطح تماس آن ها تغییر شکل نداده و به مرور حالت جمع نشود، این مسئله باعث افزایش عمر لاستیک و چسبندگی آن با جاده می شود. در معرفی لاستیک بارز 235/65R 17 گل RIDERUNNER S673 که تولید شرکت صنایع بارز می باشد، حرف p نشانگر مصارف شخصی بوده و عدد ۲۳۵ به معنای پهنای تایر است. یکای پهنا بر حسب میلی متر می باشد. حرف R نیز نشانگر این است که این لاستیک از تکنولوژی رادیال در ساخت آن استفاده شده است. این لاستیک چهار فصل بوده و می تواند در شرایط گرم تابستان و همچنین در شرایط برفی زمستان عملکرد خوبی از خود نشان دهد و رانندگان با آسودگی خاطر این لاستیک را روی خودروی خود نصب می‌کنند و از حوادث غیر مترقبه خیالشان راحت است.

لاستیک بارز هایما

ارتفاع تایر ۷۳۷ میلی متر و همچنین قطر رینگ ۱۷ اینچ می باشد. رنگ دیواره این لاستیک مشکی بوده و تیوبلس هستند. گارانتی شرکتی ویژه‌ای برای این محصول در نظر گرفته شده است. شما می توانید این لاستیک را هم در محور جلو و هم در محور عقب استفاده کنید، یکی از مسائلی که باید رانندگان به آن دقت کنند این است که بهتر است هر چهار چرخ به یک اندازه بوده و یک برند داشته باشد با این کار سلامت دیگر قطعات خودرو نیز تضمین می شود. ارتفاع دیواره یا همان فاق ۱۵۳ میلی‌متر است.

مزایا

معایب

مشخصات فنی

مشخصات کلی
سایز :
235/65R 17
طرح گل :
RIDERUNNER S673
شرکت تولید کننده :
بارز
محصول کشور :
ایران
سال تولید (میلادی) :
2020
مشخصات فنی
کاربری فصل :
چهار فصل
پهنا(عرض) :
235 میلیمتر
ارتفاع دیواره(فاق) :
153 میلیمتر
قطر رینگ :
17 اینچ
ارتفاع تایر :
737 میلیمتر
رنگ دیواره :
مشکی
قابل استفاده برای محور جلو :
yes
قابل استفاده برای محور عقب :
yes
ران فلت :
yes
تیوبلس :
yes
گارانتی شرکتی :
yes
10 / 10
از 1 کاربر

ارسال نظر

جعفر محسن سلطان ... :
1 1
یک جفت لاستیک سایز 235.65.17 خریدارم
مدیریت :
0 1

سلام

از طریق همین صفحه اقدام به ثبت سفارش محصول مورد نظر خود نمایید. با تشکر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :

امتیاز دهی به این محصول

شما هم می توانید در مورد این کالا امتیاز بدهید. برای ثبت امتیاز، لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید
عملکرد در مسیرهای خشک
میانگین امتیاز : 0
عملکرد در مسیرهای مرطوب
میانگین امتیاز : 0
عملکرد در مسیرهای برفی
میانگین امتیاز : 0
نرمی و چسبندگی
میانگین امتیاز : 0
طول عمر و دوام
میانگین امتیاز : 0
ترمزگیری
میانگین امتیاز : 0
سر و صدا
میانگین امتیاز : 0
مصرف سوخت
میانگین امتیاز : 0
کنترل و فرمان پذیری
میانگین امتیاز : 0
طراحی و ظاهر
میانگین امتیاز : 0
کیفیت سواری
میانگین امتیاز : 0
ارزش خرید
میانگین امتیاز : 0
نمایش همه
علاقه مندی ها ()