سبد خرید 0

لاستیک بارز 205/55R 16 گل P624

Barez Tire 205/55R 16 P624

>> >>
کد کالا : 1203
توضیحات :
هدیه یوزپلنگ :
نظافت و نگهداری :
معرفی به دوستان :

خرید لاستیک

بررسی تخصصی و اجمالی

گروه صنعتی لاستیک بارز به عنوان برندی پیشگام در صنعت تولید تایر ، فعالیت خود را در سال 1980 میلادی شروع کرد. لاستیک بارز اولین کارخانه خود را در شهر کرمان و درست در شرایطی که به تازگی جنگ تحمیلی به پایان رسیده بود تاسیس نمود. به گفته مدیران عالی رتبه لاستیک بارز ، هدف این شرکت ایجاد اشتغال زایی در میان جوانان و بومی سازی صنعت تایر سازی در ایران است. البته بارز در تحقق این امر تا حدودی موفق ظاهر شد اما تا تبدیل شدن به برندی تراز اول و مطمئن در میان مصرف کنندگان راه زیادی را پیش رو دارد که شاید در آینده به آن دست پیدا کند. اما بی شک با توسعه روز افزون و توجه به مشتری مداری در این سال ها ، لاستیک بارز را می توان به عنوان اصلی ترین تولید کننده داخلی در تامین نیاز های مصرف کننده دانست.

 قیمت لاستیک بارز

گروه صنعتی لاستیک بارز طی عقد قرار داری با شرکت لاستیک کنتیننتال ، خط تولیدی مجهز و پیشرفته ای با استاندارد های بروز جهانی را راه اندازی نمود که خود ، یکی از اصلی ترین دلایل در کیفیت محصولات بارز به شمار می رود. دلایل اصلی توسعه و پیشرفت تایر سازان در تمام نقاط جهان ، هم راستا بودن و پیشرفت پایاپای تایر سازان با خودروسازان است. امروزه با جهش خیره کننده ای در صنعت خودروسازی دنیا روبرو هستیم که تا حدودی در تولیدات خودروسازان ایرانی هم تاثیر گذار بوده است. اما این روند در عرصه تولید کنندگان تایر ایرانی آنچنان رو به رشد نبوده و همگام با صنعت خودروسازی پیش نمیرود. البته در سال های اخیر شاهد تولید محصولاتی از بعضی از لاستیک سازان ایرانی بودیم که آنچنان باید و شاید در رقابت با سایر محصولات وارداتی موفق ظاهر نشده اند.

قیمت لاستیک بارز

یکی از محصولاتی که به تازگی توسط گروه صنعتی لاستیک بارز به تولید انبوه رسیده  سایز 205/55R 16 است که به دلیل تجهیز شدن بخش عمده های از خودروهای داخلی و وارداتی با این تایر ، از اهمیت بالایی در شرایط فعلی بازار لاستیک برخوردار است. سایز لاستیک بارز 205/55R 16 با طرح گل P624 مناسب برای لاستیک مزدا 3 ، لاستیک مگان ، لاستیک سراتو و ... است.

قیمت لاستیک بارز

 عملکرد در مسیر های خشک

نقطه قوت لاستیک بارز 205/55R 16 گل P624 طراحی آج نامتقارن و وجود شیار های ناهمگون بوده که این نوع ساختار به کمک طراحی مهندسی شده عملکرد این لاستیک بارز را در مسیر های خشک به طور چشم گیری افزایش داده است.

قیمت لاستیک بارز

عملکرد در مسیر های مرطوب

وجود شیار های موازی در کنار های تایر به منظور تخلیه سریع آب و همچنین طراحی دو نیمه کاملاً متفاوت در رویه آج ، به عملکرد لاستیک بارز P624 در مسیر های مرطوب و بارانی کمک شایانی کرده است.

قیمت لاستیک بارز

عملکرد در مسیر های برفی

ضعف بسیاری از آج های تایر های ایرانی ، عملکرد نسبتاً پایین در شرایط مسیر های برفی و یخی است. سه شیار طولی موازی در رویه تایر که هیچ کدام طرحی مشترک با یکدیگر ندارند اگر چه در نگاه اول به نظر می رسد که شاید انتظارات را در مسیر های برفی برآورده کنند اما عملکرد این دو نیمه متفاوت در چسبندگی و گیر انداختن برف به درستی عمل نمی کنند و به یکی از ضعف های لاستیک بارز 205/55R 16 تبدیل شده است.

نرمی و چسبندگی

این مورد ارتباط مستقیمی با نوع مواد اولیه مصرف شده در تایر و طرح رویه آج آن خواهد داشت. لاستیک بارز همواره در استفاده از مواد اولیه با کیفیت و مرغوب در تولید تایر شناخته می شود. به نظر می رسد در طراحی و تولید لاستیک بارز P624 هم از آن بهره برده و با مواد اولیه با کیفیتی این محصول را تولید کرده است. طراحی آج نامتقارن و کیفیت خوب مواد اولیه مصرفی ، در این بخش به کمک لاستیک بارز می آید و نمره متوسطی خواهد گرفت.

طول عمر دوام

لاستیک بارز همچون دیگر رقیب ایرانی خود لاستیک یزد تایر ، تمرکز اصلی خود را در تولید محصولاتی با طول عمر بالا و صرفه اقتصادی برای قشر متوسط مصرف کنندگان قرار داده است. طول عمر تایر به عوامل متعددی از جمله رعایت استاندارد ها در نگهداری و نحوه صحیح استفاده از تایر بستگی خواهد داشت. لاستیک بارز 205/55R 16 گل P624 هر چند در این مورد نسبت به سایر تایر های وارداتی ضعیف تر بوده اما می تواند در صورت توجه به اصول نگهداری از تایر ، مدتی شما را از خرید لاستیک بی نیاز کند.

قیمت لاستیک بارز

 ترمز گیری

طراحی شیار های آج نامتقارن و وجود شیار های خطی در رویه تایر به عملکرد لاستیک بارز طرح P624 در بهبود عملکرد ترمز گیری کمک کرده است.

سرو صدا

تست هایی که از این محصول گرفته شده است نشان می دهد که لاستیک بارز P624 در زمانی که خودرو متوقف است اگر فرمان را بچرخانید سروصدای تایر که بر روی سطح زمین کشیده می شود را خواهید شنید اما این میزان صدا در پیچ ها و ترمز گیری کمتر به گوش خواهد رسید.

مصرف سوخت

یکی از موارد مهمی که در سال های اخیر اکثر تایر سازان به آن توجه ویژه ای کرده اند طراحی و تولید محصولاتی با ضریب حداقل استفاده از انرژی است. به نظر می رسد لاستیک بارز هم در تولید این محصول به اهمیت ویژه این معقوله پی برده و در طراحی P624 به مصرف بهینه سوخت در مسیر های شهری و برون شهری پرداخته است.

قیمت لاستیک بارز

کنترل و فرمان پذیری

مواد مصرفی با کیفیت در حفظ ثبات فیزیکی و ساختاری تایر بسیار تاثیر گذار است. در صورتی که تایر درتمامی شرایط ساختار یکپارچه خود را حفظ نمایید کنترل و فرمان پذیری آن هم به مراتب بالا خواهد رفت. در این قسمت هم لاستیک بارز با حفظ یکپارچه ساختار در طول مسیر و پیچ ها ، نمره خوبی خواهد گرفت.

قیمت لاستیک بارز

طراحی ظاهری

طراحی لاستیک بارز 205/60R 15 گل P624 از دو نیمه جدا با آج های نامتقارن طولی و آج های موازی عرضی در بخش خارجی تشکیل شده که در نگاه اول نظر ها را به خود جلب خواهد کرد. در دیواره تایر همانند سایر تولیدات بارز ، از فونت و نوشته های استاندارد برای مشخص شدن سایز و اطلاعات تایر استفاده شده است. در زمینه طراحی به نظر می رسد لاستیک بارز 205 از هر لحاظی قابل رقابت با محصولات خارجی و داخلی باشد.

قیمت لاستیک بارز

ارزش خرید

به نظر می رسد گروه صنعتی لاستیک بارز با تولید این محصول در سایز 205/55R 16 سخت در تلاش برای پاسخگویی به تقاضای بخشی از تایر های خودرو های وارداتی است. اما آنچه که به وضوح قابل مشاهده است رقابت بسیار سخت و دشوار با سایر تولید کنندگان به خصوص برند های خارجی است. با نگاهی به مجموعه برند های موجود در این دسته و مقایسه با یکدیگر ، به رقابتی بودن قیمت لاستیک بارز در این سایز پی خواهید برد که این یک شاخصه بسیار مهم برای بارز است. اگر منصفانه در نظر بگیریم این محصول با توجه به قیمت و عملکرد های خود ، گزینه مناسبی برای مصرف کنندگانی است که برای خرید لاستیک حداقل بودجه را در نظر گرفته اند. اما اگر  قیمت در خرید لاستیک را در نظر نگیریم ، به مراتب گزینه های بسیار بهتری پیش روی شما خواهد بود. در هر صورت با توجه به مطالب فوق ، در صورتی که انتظار چندان بالایی را از تایر نداشته باشید و صرفاً به قیمت آن توجه داشته باشید ، لاستیک بارز طرح P624 می تواند نیاز های شما را بر آورده نماید اما چنانچه گزینه های دیگری بر قیمت برای شما در اولویت باشد ، پیشنهاد می شود سایر لاستیک های سایز 205/55R 16 را بررسی نمایید.

مزایا

- عملکرد بالای لاستیک در مسیر خشک و مرطوب
- طراحی آج نامتقارن
- عملکرد قوی در ترمزگیری
- ثبات ابعادی و ساختاری لاستیک
- مصرف بهینه سوخت
- طراحی آج زیبا با دو نیمه متفاوت

معایب

- عملکرد نسبتاً ضعیف در مسیر های برفی و یخی

مشخصات فنی

مشخصات کلی
سایز :
205/55R 16
طرح گل :
P624
شرکت تولید کننده :
بارز
محصول کشور :
ایران
سال تولید (میلادی) :
2022
مشخصات فنی
کاربری فصل :
چهار فصل
پهنا(عرض) :
205 میلیمتر
ارتفاع دیواره(فاق) :
113 میلیمتر
قطر رینگ :
16 اینچ
ارتفاع تایر :
632 میلیمتر
رنگ دیواره :
مشکی
قابل استفاده برای محور جلو :
yes
قابل استفاده برای محور عقب :
yes
شاخص بار :
91 ( هر یک حلقه توانایی حمل 615 کیلوگرم را دارد )
شاخص سرعت :
V ( حداکثر سرعت مجاز 240 کیلومتر بر ساعت )
ران فلت :
yes
تیوبلس :
yes
گارانتی شرکتی :
yes

خدمات یوزپلنگ

پشتیبانی و مشاوره آنلاین

ارسال سریع به تمام نقاط ایران

هدایای ویژه

پرداخت در محل تحویل

تضمین های یوزپلنگ

ضمانت بازگشت وجه

تضمین بهترین قیمت

کنترل کیفیت محصولات

پرداخت مطمئن

ضمانت اصالت کالا

محصولات مرتبط

10 / 10
از 1 کاربر

ارسال نظر

سعید ملکی :
2 1
سلام وقت شما بخیر ، قیمت لاستیک 205/55R-16 رو میخواستم
نجم الدین ارازی :
1 0
یک جفت لاستیک 205 /55/R16
مدیریت :
1 0

سلام

دوست عزیز شما می توانید محصول مورد نظر خود را از همین صفحه ثبت سفارش بفرمایید.

" راهنمای خرید "

امیر فلاح :
0 0
سلام وقت بخیر. امکان خرید یک حلقه هم وجود دارد برای سایز ۱۶/۵۵/۲۰۵؟ لطفآ قیمت هم بفرمایید
مدیریت :
0 0

سلام

خیر ، حداقل سفارش این محصول دو حلقه است.

سیدایمان افضلی :
2 2
سلام ...لاستیک سایز 16....205.....50میخوام اگه موجودهست یک جفت میخوام
حسین روزستان :
0 0
باسلام یک جفت لاستیک بارز ۲۰۵/۵۵/۱۶میخوام تشکر
مدیریت :
1 0

سلام

برای خرید لاستیک ، محصول مورد نظر را از همین صفحه ثبت سفارش بفرمایید. با تشکر

مهدی‌طادسی :
0 0
سلام من‌یک‌جفت‌حلقه‌لاستیک‌بارز‌205/55R16گلp624 میخواهم‌خواهشن‌برای‌خرید‌راهنمای‌کنید‌ممنون‌از‌شما
مدیریت :
0 0

سلام

دوست عزیز محصول مورد نظر خود را از طریق همین صفحه ثبت سفارش نمایید. برای اطلاع بیشتر می توانید به صفحه " راهنمای خرید " مراجعه نمایید.با تشکر

سعید :
1 1
این تایر ها بصورت کارخانه ای رو خودرو دنا پلاس توربو وجود داره . تطبق تجربه شخص بنده با ۱۰ هزار کیلومتر استفاده از لاستیک بالا . به جرعت می تونم بگم افتضاح ترین لاستیک که تا حالا دیدم همینه . بسیار سر و بدون جسبندگی با این لاستیک در هنگام ترمز گیری سیستم ترمز abs برای ققل نشون چرخ ها عملا مجبور است نیروی ترمز زا تا حد زیادی کاهش دهد . این لاستیک ها تنها بدرد دریف کردن می خوره و اصلا قابل امینان نیست و سر پیچ ها خودرو از دستتون کاملا در میره
حسبن :
0 1
سلام، آیا به بازنشستگان نیروهای مسلح هم قسطی می دهید، لاستیک بارز برای ماشین B30 FAW می خواستم
یو سف سلطان ابا ... :
0 0
لستیک سا یز 15 رنو ال 90
مدیریت :
0 0

سلام

برای اطلاع از موجودی و قیمت لاستیک ال 90 به لینک زیر مراجعه بفرمایید

لاستیک ال 90 سایز 185/65R15 

محمد :
0 0
آیا برای بازنشستگان تامین اجتماعی فروش قسطی دارید؟
كمال نجاتي :
0 0
سلام اين سايز قابل نصب برروي دناپلاس توربو اتوماتيك مي باشد ؟ آيا به بدنه درصورت سنگين شدن خودرو يا دست انداز گير نمي كنه ؟
داود :
0 0
آقا نجاتی این لاستیک به دنا پلاس میخوره مشکلی هم نداره
منوچهر احمدی :
0 0
ایا لاستیکبرای سراتو ساخت سال ۲۰۲۲ هم موجود دارید؟
نوید :
0 0
آقا احمدی صبر کن 1هفته نشده وارد 2022 شدیم دنبال لاستیک 2022 میگردی؟
نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :

امتیاز دهی به این محصول

شما هم می توانید در مورد این کالا امتیاز بدهید. برای ثبت امتیاز، لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید
عملکرد در مسیرهای خشک
میانگین امتیاز : 5.0
عملکرد در مسیرهای مرطوب
میانگین امتیاز : 5.0
عملکرد در مسیرهای برفی
میانگین امتیاز : 5.0
نرمی و چسبندگی
میانگین امتیاز : 5.0
طول عمر و دوام
میانگین امتیاز : 5.0
ترمزگیری
میانگین امتیاز : 5.0
سر و صدا
میانگین امتیاز : 5.0
مصرف سوخت
میانگین امتیاز : 5.0
کنترل و فرمان پذیری
میانگین امتیاز : 5.0
طراحی و ظاهر
میانگین امتیاز : 5.0
کیفیت سواری
میانگین امتیاز : 5.0
ارزش خرید
میانگین امتیاز : 5.0
آخرین بازدید های شما
نمایش همه
علاقه مندی ها ()