سبد خرید 0
« بازگشت به لیست اخبار | پنجشنبه 30 بهمن 1399 در ساعت 10 : 4 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

 وزیر صنعت، معدن و تجارت، از تصویب ۲۰۰ میلیون دلار برای واردات لاستیک از محل تهاتر خبر داد.

به نقل از وزارت صنعت، معدن و تجارت، علیرضا رزم حسینی گفت: در حوزه واردات و توزیع به موقع کالا در داخل کشور، استفاده از شبکه ریلی و افزایش حجم و تناژ بار بر روی ریل برای وزارت صنعت، معدن و تجارت مقرون به صرفه است. افزایش بار روی ریل سیاست مشترک وزارتخانه های صمت و راه و شهرسازی می باشد. وی با اعلام اینکه افزایش بار روی ریل سیاست مشترک وزارت صمت با وزارت راه و شهرسازی است، تصریح کرد: وزارت صمت یک وزارتخانه اقتصادی و وزارت راه و شهرسازی یک وزارتخانه زیربنایی است ؛ بنابراین هم افزایی این دو وزارتخانه در نقاط مشترک به توسعه متوازن و همه جانبه در کشور کمک می کند.
وزیر صنعت، معدن و تجارت در بخش دیگری از سخنان خود اعلام کرد: وزارت صمت بسته پیشنهادی خود را در خصوص نوسازی ناوگان حمل و نقل کشور به زودی تدوین می کند که در آن، وزارت صنعت، معدن و تجارت به عنوان عرضه کننده و وزارت راه و شهرسازی به عنوان متقاضی تعریف می شود تا برخی از نیازهای کشور در حوزه نوسازی ناوگان حمل و نقل از محل ساخت داخل تأمین شود. رزم حسینی همچنین تأمین قطعات و واردات کالاهای ضروری وزارت راه را از دیگر بخش های همکاری این دو وزارتخانه صمت و راه و شهرسازی دانست و گفت: ۲۰۰ میلیون دلار برای واردات لاستیک از محل تهاتر تصویب شده است. واردات این محصولات با تعامل دو وزارتخانه صمت و راه و شهرسازی توسط شرکت های فعال در این حوزه انجام خواهد شد.

10 / 10
از 1 کاربر

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
کانتیننتال مجبور به فراخوان 94هزار حلقه تایر سواری در آمریکا شد درخواست تولیدکنندگان برای رفع ممنوعیت صادرات تایر احتکار 46 تُن مواد اولیه لاستیک در اصفهان تجمع کارگران لاستیک پارس در محوطه مجتمع برای چندمین روز متوالی توزیع پنج هزار و ۴۰حلقه لاستیک در ایلام چهارمین نمایشگاه زنجیره تامین لاستیک تصویب ۲۰۰ میلیون دلار برای واردات لاستیک از محل تهاتر جایزه سال ۲۰۲۰ تایر ایمن به هانکوک رسید وضعیت توزیع لاستیک خودرو در ایلام ساماندهی شد ۵ میلیارد ریال لاستیک قاچاق در پیرانشهر کشف شد افزایش قیمت بلیط اتوبوس فعلا در دستور کار نیست| وجود ۲۶۴ هزار لاستیک با ارز ۴۲۰۰ تومانی در سامانه وجود 270هزار حلقه لاستیک ناوگان سنگین در سامانه راهداری/تا پایان سال مشکل تأمین لاستیک نداریم ذخیره لاستیک دولتی در حال اتمام است/ قول وزارت صمت برای تامین لاستیک کامیون مشکل بازار لاستیک حل شد؟ لاستیک‌ سازی خرم‌آباد پروژه ‌ای رویایی... آتش گرفتن کارخانه بازیافت لاستیک در قزوین کمبود لاستیک و برخورد با محتکران افزایش قیمت ۶۵ تا ۱۱۵ درصدی لاستیک در مشهد قیمت لاستیک تک نرخی می‌شود / کاهش 80 درصدی عرضه لاستیک در زنجان/ کاهش عرضه برای همه استان‌های کشور ب احداث سومین کارخانه تولید پودر لاستیک کشور در خوسف
نمایش همه
علاقه مندی ها ()