سبد خرید 0
« بازگشت به لیست مقالات | شنبه 10 آبان 1399 در ساعت 12 : 58 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

به منظور دستیابی به بهتری عملکرد و بیشترین ایمنی در یک مدار، ابتداء اطمینان حاصل نمایید که خودِ خودروی شما در بهترین شرایط کاری خود قرار دارد و در این زمینه، به ویژه عملکرد ترمز، فرمان و سیستم تعلیق را بررسی نمایید.

لاستیک پیرلی 

آن‌چه در درک تنظیمات برای این لاستیک دارای اهمیت است، آن است که فشار باد مناسب برای باد لاستیک، همان فشاری است که در حالت کاملاً گرم برای لاستیک اندازه‌گیری می‌شود و این‌که تفاوت بین فشار باد در حالت‌های “داغ” و “سرد” بسیار قابل ملاحظه و در حدود psi 7 است.

روش تنظیم: فشار باد درون لاستیک را در زمانی که لاستیک سرد است، تقریباً psi 6 کمتر از فشار باد لازم برای کار تنظیم نمایید.

با خودروی خود برای 3 تا 4 لَپ بر روی مدار رانندگی کنید تا لاستیک گرم شود، سپس مجدداً وارد خط خارج از مسیر شده و بلافاصله فشار باد درون لاستیک را مجدداً تنظیم نموده و آن را به فشار باد کاری بر گردانید. در صورت امکان، به صورت مرتب و مستمر، فشارهای “داغ” را مجدداً در حین استفاده بر روی مدار، تنظیم نمایید.

لاستیک پیرلی

لاستیک پیرلی توصیه می‌نماید که از هوای فشرده‌ی معمولی برای باد کردنِ لاستیک استفاده نمایید و از روش اشاره‌شده در بالا برای این کار استفاده نمایید. نیازی به استفاده از گازهای خاص مانند نیتروژن نیست، مگر آن‌که کمپرسورهای هوا دارای مقادیر بیش از حدی از رطوبت باشند.

لاستیک پیرلی

همواره از یک گیج فشار بسیار دقیق برای به دست آوردن نتایج پایدار استفاده نمایید. همچنین توصیه می‌شود تا از والف‌های بدنه فلزی به جای بدنه لاستیکی در چرخ استفاده نمایید. این والف‌ها نسبت به دماهای بالا بسیار مقاوم‌تر هستند.

10 / 10
از 1 کاربر

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
HydroPlaning یا آب سواری مراقبت و نگهداری لاستیک پیرلی P ZERO CORSA راهکارهایی برای افزایش طول عمر لاستیک خودرو در سرمای پاییز و زمستان خطرات ناشی از استفاده لاستیک‌هایی با عمق آج‌های متفاوت شماره شناسه لاستیک یا DOT (TIN) چیست؟ مواد مورد استفاده در ساخت لاستیک مقاومت غلتشی تایر چیست؟ محاسبه ابعاد تقریبی لاستیک برچسب روی لاستیک به چه معناست؟ نکاتی در مورد مونتاژ و بالانس رینگ و لاستیک تولید کنندگان تایر از چه تکنولوژی در کاهش سر و صدا لاستیک استفاده می کنند؟ علامت های مربوط به حداکثر فشار باد و حداکثر فشار بار در لاستیک کدامند؟ در مورد لاستیک فابریک یا OE چی میدانید؟ آیا لاستیک نو نیاز به آب بندی دارد؟ لاستیک‌ های با اصطکاک برتر چه تفاوتی با لاستیک های معمولی دارند؟ هر آنچه در مورد زوایای چرخ ها باید بدانیم! دلایل ترک خوردگی لاستیک خودرو و راه های پیشگیری از آن تفاوت رینگ آاومینیومی و رینگ سیمی! راهنمای تنظیم باد لاستیک یا فشار باد لاستیک در حالت استاندارد 4 قدم ساده برای تعویض لاستیک پنچر شده
نمایش همه
علاقه مندی ها ()