۱۲:۲۰ ب٫ظ
لاستیک جیپ

جیپ رانگلر ۲ با لاستیک ۳۵ اینچی: تجربه جدید آفرود با پکیج ایکستریم

جیپ، شرکت معتبر خودروسازی آمریکایی، با ارائه پکیج سفارشی جدید برای مدل رانگلر ۲ به نام “ایکستریم ۳۵”، خبر خوشحال‌کننده‌ای برای علاقمندان به آفرود داشته است. این پکیج شامل لاستیک‌ آفرود بی اف گودریچ KO2 با ابعاد ۳۵ اینچی می‌شود که به علاقه‌مندان این امکان را می‌دهد تا در تجربه آفرود خود، لحظات هیجان‌انگیزی را در مسیرهای دشوار و مختلف، به ویژه بالا رفتن از صخره‌ها، تجربه کنند.

لاستیک جیپ

این لاستیک‌ بی اف گودریچ KO2 به همراه رینگ‌های ۱۷ اینچی ارائه می‌شوند و در نسخه‌های ۲ در رانگلر روبیکان و ویلیز با قیمت ۴۴۹۵ دلار موجود خواهند بود. همچنین نسخه ۲ در رانگلر روبیکان ایکس با پیشرانه ۲ لیتری توربو، از این لاستیک‌های بزرگ‌تر به‌صورت استاندارد استفاده خواهد کرد.

پکیج ایکستریم ۳۵ علاوه بر لاستیک‌های آفرود، افزایش ارتفاع خودرو را نیز به همراه دارد و نسبت اکسل عقب نیز تغییر خواهد کرد. این اقدام جیپ، توانایی حمل رینگ و لاستیک بزرگ‌تر را تقویت کرده و سیستم درب پشتی رانگلر را به گونه‌ای بهبود داده است که بتواند با راحتی این لاستیک‌های بزرگ‌تر را جابجا کند.

لاستیک جیپ

نصب لاستیک‌های بزرگ‌تر بر روی رانگلر، مزایای زیادی را به دنبال دارد؛ افزایش ارتفاع خودرو، فضای بیشتر برای عبور از موانع دشوار و افزایش چسبندگی خودرو با سطح زمین را به همراه دارد. با توجه به محبوبیت لاستیک‌های ۳۵ اینچی، این تصمیم از سوی جیپ مورد انتظار بوده و امکان طولانی‌تر کشیدن این ماجرا را توجیه می‌کند.

پکیج ایکستریم روبیکان برای رانگلر ۴ در سال ۲۰۲۱ معرفی شده و اکنون این لاستیک‌های بزرگ ۳۵ اینچی برای رانگلر ۲ نیز قابل سفارش است. این لاستیک‌ها برای مدل‌های روبیکان با پیشرانه ۴ سیلندر توربو انتخاب شده و تولید آنها در چند ماه آینده آغاز خواهد شد. در آینده نزدیک، مالکان مدل‌های ویلیز نیز این پکیج را برای خود انتخاب خواهند کرد.

ما حس کردیم مطلب زیر هم براتون جذابه
یوکوهاما، امکان آزمایش لاستیک زمستانی بر یخ را در هوکایدو افتتاح کرد