سبد خرید 0
« بازگشت به لیست اخبار | جمعه 26 بهمن 1397 در ساعت 23 : 46 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

همه‌ی ما کفش‌های ایر فورس 1 نایکی را دوست داریم! همه می‌خواهند با این کفش‌ها عکس بگیرند! اما اگر یک جفت از این کفش‌ها را برای خودروهای خود سفارش دهید اوضاع چگونه خواهد بود؟! به عنوان بخشی از هفته‌ی مد نیویورک، کراس اوور لکسس UX 2019 با یک دست لاستیک‌های سفید الهام گرفته از کفش‌های نایکی ایر فورس 1 معرفی شده است.

لاستیک لکسس

این پروژه ماحصل همکاری گورو جان الیوت طراح و لکسس بوده و ژاپنی‌ها آن را “روح UX” نامیده‌اند. این لاستیک‌های سفید دارای نمادهای ویژه‌ی کفش‌های نایکی، چرم سفید و جزئیات مشابه آن بوده و البته دور رینگ‌های 18 اینچی این کراس اوور لوکس را در بر گرفته‌اند.

لاستیک لکسس

معاون بخش بازاریابی لکسس می‌گوید:

لکسس UX برای شهر مهندسی و طراحی شده است. ما می‌خواستیم تا این مفهوم را با خلق استایلی شهری بهبود ببخشیم که لاستیک‌های الهام گرفته از کفش‌های کلاسیک نایکی می‌باشد.

لاستیک لکسس

لاستیک لکسس

قیمت خودرو

حسن رحیم، مت مک کورمیک و یانگ جیک در مراسم معرفی این لاستیک‌های عجیب از یک جفت کفش‌های جان الیوت و نایکی ایر فورس 1 استفاده کرده‌اند. هر یک از این هنرمندان پروژه‌های سفارشی خود را معرفی کرده و آن را به نفع خیریه حراج کرده‌اند. عواید حاصل از این کار به نفع موسسه Inner-City Arts جمع‌آوری می‌شود. این موسسه که در لس‌آنجلس مستقر است به دنبال دسترسی آموزش هنر به جوانان بااستعداد است.

لاستیک لکسس

این اولین باری نیست که ما شاهد همکاری یک خودروساز با برند مد و لباس هستیم. در سال 2013 هم فیات و گوچی هاچبک سفارشی گوچی ادیشن 500 را معرفی کردند. همین سال پیش بود که مک لارن با برند مشهور بریتانیایی یعنی بلستاف برای معرفی وسایل جانبی سفارشی همکاری کرد. لکسس اشاره‌ای به فروش این لاستیک‌ها نکرده اما احتمالاً افرادی به دنبال خرید آن‌ها خواهند بود.

10 / 10
از 1 کاربر

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()