سبد خرید 0
« بازگشت به لیست اخبار | جمعه 21 دی 1397 در ساعت 12 : 51 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

سارقان همواره از شیوه‌های مختلفی استفاده می‌کنند تا اموال مردم از جمله خودرو را به سرقت ببرند. در ادامه با شگرد جدید سارقان برای سرقت خودرو در فصل زمستان آشنا می‌شوید.

سرقت خودرو

شگرد جدید سارقان برای سرقت خودرو به این گونه‌ است که آن‌ها در مکان‌های خلوت که از دید سایرین در امان هستند، یک بطری پلاستیکی میان تایر و گلگیر خودرو پارک شده شما قرار می‌دهند. زمانی که راننده خودرو را روشن کرده و حرکت می‌کند، بطری پلاستیکی در اثر فشار وارد شده مفجر می‌شود و مالک خودرو نیز برای بررسی صدای وحشتناکی که شنیده است از ماشین پیاده می‌شود. معمولا بسیاری از رانندگان در این زمان خودرو را خاموش نمی‌کنند و پیاده می‌شوند و سارقان نیز از فرصت استفاده می‌کنند و تمام اشیای قیمتی مانند گوشی موبایل، کیف پول، عینک و غیره را می‌دزدند. حتی در مواردی مشاهده شده که به دلیل روشن بودن خودرو، سارق سوار ماشین شده و از محل می‌گریزد.

سرقت خودرو

سرقت خودرو

امروزه سارقان برای دست‌یابی به اهداف خود از روش‌های جدیدی استفاده می‌کنند که این مورد نیز جزو جدیدترین شیوه‌ها محسوب می‌شود. از این رو توصیه می‌شود در مواجهه با چنین صحنه‌ای ابتدا خودرو را خاموش کنید و برای بررسی خودرو سویچ را در آورده و در خودرو را نیز ببندید. همچنین به اطراف خود با دقت نگاه کنید و افراد مشکوک را زیر نظر بگیرید. پیشنهاد می‌شود این موضوع را با دوستان خود نیز به اشتراک بگذارید.

10 / 10
از 1 کاربر

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()