سبد خرید 0
« بازگشت به لیست مقالات | دوشنبه 12 فروردین 1398 در ساعت 15 : 31 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

اکثر مسابقات درگی که می‌بینیم معمولاً بین دو خودرو برگزار می‌شوند. شاید هم این درگ‌ها بین یک خودرو و موتورسیکلت و یا حتی بین خودرو و هواپیما باشند؛ اما خب چیزی که در ادامه خواهید دید چیزی کاملاً متفاوت است.

وب سایت یوزپلنگ

ویدئوی مذکور که توسط دست‌اندرکاران مسابقات قهرمانی فرمول E فیا منتشر شده یک خودروی مسابقه‌ای تمام الکتریکی را در برابر یوزپلنگ قرار داده است. درباره لامبورگینی LM002 یا چیزی شبیه شورولت کوروت صحبت نمی‌کنیم بلکه منظورمان یوزپلنگ واقعی است! یک گربه‌ی بزرگ و بسیار سریع!

وب سایت یوزپلنگ

همان‌گونه که در ویدئو گفته می‌شود یوزپلنگ قادر است شتاب صفر تا 100 کیلومتر در ساعتی به اندازه یک خودروی مسابقه‌ای فرمول E داشته باشد. خودروی یاد شده به تیم مسابقه‌ای جگوار تعلق دارد بلکه خودروی تیم Techeetah است که پشت فرمان آن راننده اسبق فرمول 1 آقای Jean-Eric Vergne قرار داشته و البته سال بعد نیز همین خودرو را خواهد راند.

وب سایت یوزپلنگ

وب سایت یوزپلنگ

البته شک داریم که این مسابقه دقیقاً مشابه همان چیزی باشد که می‌بینیم. ویدئوی درگ بین خودرو و یوزپلنگ احتمالاً نتیجه برخی جداسازی‌های هوشمندانه بین این دو رقیب است؛ اما خب تمرینی هیجان‌انگیز برای دوستداران دنیای خودرو محسوب می‌شود!

 

10 / 10
از 1 کاربر

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()