سبد خرید 0
« بازگشت به لیست مقالات | یکشنبه 11 فروردین 1398 در ساعت 2 : 20 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

حدود دو ماه پیش بود که خبر مربوط به فروش کابین کامل یک دستگاه بوگاتی ویرون را خدمت شما عزیزان تقدیم کردیم و حالا هم قطعات دیگری از این هایپرکار 16 سیلندر در معرض فروش قرار داده شده است. این بار می‌توانید یک دست کامل رینگ و لاستیک‌های ویرون را با بهای 100 هزار دلار بخرید که شاید بسیار گران‌بها به نظر برسند اما به یاد داشته باشید که باک سوخت این خودرو 42 هزار دلار و توربوهای چهارقلوی آن نیز 21800 دلار قیمت دارند.

قیمت لاستیک بوگاتی

فروشنده می‌گوید این رینگ‌ها که از نوع OZ Racing بوده و برای ویرون توسعه یافته‌اند با لاستیک‌های میشلن 85 درصد همراه شده‌اند. رینگ‌های یاد شده در شرایط بسیار خوبی نگهداری شده‌اند. در توضیحات فروش آن‌ها آمده که برای خرید یک دست کامل و نو از رینگ و لاستیک ویرون باید 150 هزار دلار بپردازید که اگر این خبر صحت داشته باشد بنابراین قیمت آن در سال‌های اخیر بالا رفته است.

قیمت لاستیک بوگاتی

موتور ترند در سال 2013 اعلام کرده بود که یک دست لاستیک میشلن ویرون 42 هزار دلار قیمت دارد و ساخت هر یک از لاستیک‌ها حدود 1 ساعت زمان می‌برد؛ اما رینگ‌ها هم با قیمت 69 هزار دلار در دسترس بوده‌اند بنابراین با یک حساب سرانگشتی می‌توان گفت قیمت رینگ و لاستیک ویرون در آن زمان 111 هزار دلار بوده است. به یاد داشته باشید که این لاستیک ساز فرانسوی می‌گوید تنها دو دست لاستیک را می‌توان پیش از تعویض رینگ‌ها استفاده کرد. در این صورت است که شرایط گارانتی رینگ و لاستیک‌ها برای رانندگی پرسرعت ویرون پابرجا می‌ماند.

قیمت لاستیک بوگاتی

قیمت لاستیک بوگاتی

قیمت لاستیک بوگاتی

البته این برای مالکان ویرون مشکل خاصی نیست اما زمانی که با حداکثر سرعت ویرون حرکت کنید لاستیک‌ها تنها 15 دقیقه دوام خواهند آورد. ولی بدانید که لاستیک‌ها از بین نمی‌روند زیرا پیش از آنکه بتوانید 15 دقیقه با حداکثر سرعت رانندگی کنید سوخت خودرو در 8 دقیقه خالی شده است!

10 / 10
از 1 کاربر

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()